Teknede Evlilik Teklifi

Teknede Evlilik Teklifi

Evlilik teklifiniz özel olsun istiyorsunuz. Müstakbel eşinize gururla anlatacağı ve asla unutmayacağı bir evlilik teklifi yapmak için alternatiflerin hepsini düşündünüz. Pekiyi Teknede Evlilik Teklifi fikrine ne dersiniz? Pek çok kimsenin aklına dahi gelmeyecek bir fikir olarak Teknede Evlilik Teklifi yapabilir, bu çok özel anı, benzersiz bir ortamda bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Romantik bir tekne gezisinde hiç beklemediği bir anda sevdiğinize o sihirli cümleleri sarf ederken, ay ışığının suya vuran ışığına, sizin için çalacağımız romantik şarkı eşlik edecek ve alacağınız cevapla fırtınalar kopacak o durgun denizin üzerinde. En az düğününüz kadar özel bu anı, sevgilinize yaşatmak istemez misiniz?

Den Den Denizcilik olarak, benzersiz fikirlerle hizmetinizdeyiz. Üstelik size yalnızca yat kiralama hizmeti sunmuyor, özel gün ve gecelerinizde organizasyon adına ihtiyacınız olan tüm hizmetleri de eksiksiz biçimde veriyoruz. Teknede Evlilik Teklifi yapmak da bizimle daha önce bu fikrinizi paylaşmanız durumunda muhteşem bir seremoniye dönüşebilir. Servis personelimiz sizin için evlilik teklifini kolaylaştıracak ve muhteşem hal getirecek tüm detayları hazırlayıp, mükemmel zamanlama ile bu özel anın ölümsüzleşmesini sağlayabilmektedir. Sürekli gerçekleştirdiğimiz organizasyonlardan olması sebebiyle süreçle hakim biçimde size ihtiyacınız olan hizmeti kolaylıkla üretebiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, bize tekne kiralama için başvuru yaparken bu fikrinizi belirtmeniz. Biz zaten sonrası için size yardımcı olacak ve alternatifler hususunda sizi bilgilendireceğiz.

Den Den Denizcilik filosundaki tüm yatlar, lüks standartlarda ve bu tip organizasyonlar için donanıma sahiptir. Yemekli organizasyonlar düzenleyebilir, dilerseniz sadece belli bir rotada seyir yapabilir veya özel bir lokasyonda demirleyebilirsiniz. Sevgilinize dilerseniz tamamen mahremiyet çerçevesinde Teknede Evlilik Teklifi yapabilir veya bu özel anı sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Lüks bir yatın güvertesinde sevgilinizle romantik bir yemek yedikten sonra, ona evlilik teklifi yapmak kesinlikle lüks bir restorandan çok daha büyük etkiye sahiptir. Hatta dilerseniz bu anları kayda alıp, ölümsüzleştirmeniz de mümkün. Bu deneyimin tarifini yapamayacağınız için, dostlarınıza izleterek anlatmanız çok daha etkili olacaktır. Bu eşsiz deneyim için hemen şimdi bizi arayın ve Teknede Evlilik Teklifi yamak için rezervasyon yaptırın. Unutulmaz anlar, birkaç adım uzağınızda…

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.