Teknede Doğum Günü

Teknede Doğum Günü

Doğum günleri hayatımızın en özel zamanları ve onları dostlarımızla birlikte neşe içinde kutlamak elbette hepimizin hakkıdır. Tabii kendi doğrum günlerimiz kadar, sevdiklerimizin doğum günlerine de özen gösterir ve onlar için sürprizler de yaparız. Teknede Doğrum Günü Partisi fikri ise pek çoğumuz için uzak bir alternatif olmakla birlikte, Den Den Denizcilik hizmetleri ile şimdi son derece kolay biçimde sahip olabileceğimiz bir lüks. Denizin üzerinde eğlencenin doruklarına çıkabilir, kendinizin veya sevdiklerinizin doğrum gününde keyfi en küçük zerresine kadar hissedebilirsiniz. Arzu eden tüm müşterilerimize 12 ile 120 kişi arasında değişen kapasitelere sahip yatlarımızda mükemmel bir Teknede Doğum Günü deneyimi yaşatabiliyor ve kalite kavramının sınırlarını yeniden çizdiğimiz hizmetlerimizle maksimum memnuniyeti sizlere yaşatıyoruz.

Teknede Doğum Günü aktivitesi, dilerseniz özel rotalar üzerinde seyir halindeyken, dilerseniz dilediğiniz bir lokasyona demirleyerek gerçekleşebilir. Bu noktada tercihler size aittir. Biz tekne kiralama prosedürlerimize tüm hizmetleri esnek biçimde planlayabiliyor ve gerek kapasite, gerekse hizmet standartları anlamında kişiye özel çözümler üretebiliyoruz. Ünlülerin bir numaralı tercihi olan Den Den Denizcilik hizmetleri, her standart seviyesinde hizmet üretebilme potansiyelini elbette belli bir lüks seviyesinin üzerinde sunuyor ve sizlere bir saray eğlencesini denizin üzerinde sunuyor. Yaşadığınız deneyimi Teknede Doğum Günü olarak tanımlamakta güçlük çekeceğiniz konusunda oldukça iddialıyız.

İleri teknoloji donanımına sahip, modern motor yatlarımız, kataloglara konu olan özel deniz araçlarıdır ki, onların üzerinde seyir halinde olmak dahi pek çok kimseye ziyadesiyle keyif verirken, sizin Teknede Doğum Günü kutluyor olmanızın farkını anlatmaya dahi gerek olmadığını düşünüyoruz. Kaldı ki, tüm turlarımızda uluslar arası turizm standartlarını benimsiyor ve 5 yıldızlı servis protokolü ile hizmet veriyoruz. Dilerseniz Teknede Doğum Günü organizasyonunu elit bir çizgide gerçekleştirebilir veya çılgın eğlenceleri su üstüne gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak doğum günleri için prosedürlerimiz bulunmakta ve bu mutlu gününüzde sizi eğlendirmek için gerekli olan tüm imkânları son noktasına kadar kullanmaktayız. Teknede Doğum Günü organizasyonlarımızda, her şey dahil hizmet veriyoruz ve sizin hiçbir ekstra hazırlık yapmanıza gerek kalmıyor. Tekneye ayak bastığınız andan itibaren sizi başka bir dünyada ağırlıyor olacağız.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.