Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğazı, dünyada kendi özel ismi olan nadir geçitlerden bir tanesidir. Tarih boyunca hakimiyet savaşlarına sahne olmuş, güzelliği ile dillere destan bu doğa mucizesini tam üzerindeyken izlediniz mi? Boğaz Turu size İstanbul’un her iki yakasını denizden izleme imkanı sunarken, deniz üzerinde olmanın benzersiz hissini de yaşayabilmenizi sağlıyor. İki ayrı iç denizi ve dünyanın iki kıtasını birbirine bağlayan bu eşsiz güzelliği Boğaz Turu ile yeniden keşfedebilirsiniz.

Boğaz Turu aktivitemiz, boğazda seyir izni verilen tüm noktaları kapsar. Her iki yakada görmediğiniz hiçbir yer kalmadan tüm lokasyonları dolaştığımız gezilerimiz, yaz aylarında yüzme molalarını kapsamakla birlikte, yılın her döneminde Boğaz Turu yapabilmekteyiz. Tabii her turda olduğu gibi hava ve deniz koşullarının seyir güvenliğini tehdit edecek herhangi bir durumu ihtiva etmemesi gerekir ki, zaten bu durumlarda turlarımızı yapmamaktayız.

Boğaz Turu, boğan belli bir noktasında gerçekleştirdiğimiz küçük turlar değildir. Kaldı ki Boğaz Turu yapmak maksadıyla saatlik olarak kiralayacağınız yatlarımızın sizin isteyeceğiniz her yere gidebilmesi mümkündür. Bu noktada sınırlayıcı tek unsur yasal sınırlar ve hava koşulları olacaktır. Toplu turlarımıza katılmanız durumunda ise mümkün olabilecek en geniş rota takip edilmektedir. Kalkış yaptığımız noktanın kuzey ve güneyinde yer alan ve görülmesi gereken tüm lokasyonları ziyaret ettiğimiz turlarımızda eğlenmeniz için de her koşulu hazır hale getirdik. Yatlarımızda müzik sistemi kurulu olup, gece turları için ışıklandırma mevcuttur. Tabii dilerseniz Boğaz Turu aktivitesini bir davetle birleştirebilir, misafirlerinize İstanbul’u bu turla gezdirebilir, boğazı üzerinden izlemelerini sağlayabilirsiniz.

Boğaz Turu için tercih edeceğiniz tüm yatlarımız, standartlarımız gereği üstün niteliklere sahiptir. Turizm standartlarında donanıma sahip yatlarımızda, deniz üstünde ihtiyaç duyacağınız tüm gereksinimler karşılanmış olup, bunun ötesinde lüks koşullar tesis edilmiştir. Deniz üzerindeki birer lüks mekan gibi düşünebileceğimiz teknelerimizde güvenlik standartları da üst düzeyde tesis edilmiş durumdadır.

Boğaz Turu aktivitelerimize katılmak için bizi dilediğiniz zaman arayabilir, müsaitlik öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. 120 kişiye kadar kapasitesi bulunan yatlarımızda sizin için pek çok aktiviteyi gerçekleştirebiliyor, Boğaz Turu ile birlikte dilerseniz düğününüzü dahi yapabiliyoruz.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.