Adalar Yat Turu

Adalar Yat Turu

İstanbul pek çoğumuzun tadını tam anlamıyla alamadığı dünyanın en mucizevi kentlerinden bir tanesi. 8 bin yıllık tarihi, eşsiz boğazı ve elbette adaları ile burayı son zerresine kadar tatmak, muhteşem bir Adalar Tekne Turu yapmak istemez misiniz? İstanbul’a denizden bakarak çıkacağınız bu yolculuğu unutamayacağınız ve devamlı misafirimiz olacağınız konusunda ısrarlıyız.

Kedinizi güzel bir yatın güvertesinde güneşlenirken içeceğinizi yudumlarken düşünün. Marmara’nın kokusu rüzgarla karışıp yüzünüze vururken adalar ufukta görünecek ve dönüp baktığınızda adına şiirler, şarkılar yazılan; uğruna savaşlar verilen o muhteşem şehrin siluetini göreceksiniz. Adalar Tekne Turu size hep üzerinde olduğunuz karaya denizden bakma şansı sunacak. Bu kartpostal manzarasını arkanıza alarak sevdiklerinizle fotoğraflar çekebilir, bu benzersiz anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bizim sunduğumuz Adalar Tekne Turu paket bir tur olmakla birlikte, saatlik olarak tekne kiralamalarında bu turun dilediğiniz biçimde değiştirilmesi mümkündür. Saatlik kiralamalarda istediğiniz rotayı tercih edebilir, dilediğiniz yerde dilediğiniz kadar durabilirsiniz. Tabii toplu turlarımıza bireysel olarak veya ailenizle de katılabilirsiniz. Tur gün ve saatlerimiz için öncelikle bizden bilgi almanızda fayda bulunmaktadır. Zira yatlarımıza kapasite üzerinde misafir kabul edilmemektedir.

Adalar Tekne Turu hizmetlerimizden farklı boyutlardaki yatlarımızı tercih ederek faydalanabilirsiniz. 12 ile 120 kişi arasında değişen kapasitelere sahip yatlarımız, katılımcı sayısına göre tesis edilecek tüm mürettebatı ile hizmetinizde olacaktır. Adalar Tekne Turu sırasında çeşitli ikram ve yemek seçenekleri söz konusudur ki, bu da özel kiralama durumunda sizin tercihlerinize bağlı olurken, turlarda beyan edilecek bir yemek içme konsepti söz konusu olacaktır. Ayrıca tüm yatlarımızda seslendirme ekipmanı yerleşiktir ve gönlünüzce müzik dinleyip eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz.

Yatlarımız güvenlik donanımı bakımından kanuna uygun biçimde tesis edilmiş olup, tüm personelimiz özel eğitimleri almış ve yeterli deneyimi kazanmış kişilerdir. Sürekli bakımı yapılan yeni model yatlarımızda güvenle Adalar Tekne Turu deneyimi yaşayabilir, İstanbul’un tadını tam anlamıyla aldığınızı hissedebilirsiniz.

İster İstanbul’da yaşayın, ister dışarıdan gelin, Adalar Tekne Turu deneyimini mutlaka yaşamalısınız. Sizin için vapurun sağlayamayacağı bir seyir deneyimi sunuyor ve çok iyi vakit geçirmeniz için elimizdeki tüm enstrümanları kullanıyoruz.

Müşteri Hizmetleri 444 9 409

/ /

DenDen Denizcilik ekibi olarak size her an yardımcı olmaya hazırız. 7/24 Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Kaliteye İnanıyoruz

/ /
Beş Yıldız Hizmet

. Gezilerimizde her türlü soft ve alkollü içecek bulunmakta, ikram olarak çay ve kahve servisi yapılmaktadır.

Filo Kiralama da Özel İndirim

Birden fazla tekne kiralayacak gruplarımız için özel indirim uygulanmaktadır, Verdiğinizin tam karşılığı için DenDen 'den vazgeçemeyeceksiniz.

Son Gaz Eğlence

Kalite standartlarımıza uygun hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızda dilediğiniz takdirde kişisel ya da kurumsal konsept tercihleri gerçekleştirilmektedir.

Son Sistem Ekipmanlar

Sürekli yenilenen teknelerimizle son sistem ekipmanlar ve teknolojik gereksinimleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

100% Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşteri gruplarımızda 100% Müşteri memnuniyeti esastır, Referanslarımızdan ve takipcimiz olan yüzlerce müşteriden birisi sizde olabilirsiniz.

Transfer

Hızlı ulaşım amaçlı transferlerimiz bulunmaktadır.